Nawigacja

 • KLASA V NOCUJE W SZKOLE

       W piątek 24 kwietnia 2015 r. uczniowie klasy piątej spędzili wieczór i noc w szkole. Spotkanie rozpoczęło pieczenie kiełbasek przy ognisku, wspólne zabawy i rozmowy. Późnym wieczorem mieliśmy możliwość obejrzenia wybranych przez siebie filmów. Rano po zjedzeniu własnoręcznie przygotowanego śniadania, odbyły się rozgrywki sportowe. Potem udaliśmy się do domów. Było to bardzo ciekawe doświadczenie - spędzić czas w szkole w inny sposób niż dotychczas.

  Galeria zdjęć

 • XIX GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

      W środę 22 kwietnia w Dzień Ziemi odbył sie w naszej szkole XIX Gminny Konkurs Ekologiczny. Konkurs składał się z dwóch części: wiedzowej i praktycznej. Uczniowie z 4 szkól podstawowych pracowali w trzyosobowych zespołach. Część wiedzowa sprawdzała wiadomości ze znajomości płazów i gadów Polski. Natomiast w części praktycznej  szukali nowego zastosowania dla odpadów.

     W części wiedzowej najlepsze okazały się uczennice  naszej szkoły.  Patrycja Pawlak (kl.VI), Karolina Kreja oraz Katarzyna Wrzosek (obie z kl.V) wykazały się najlepszą znajomością płazów i gadów i zajęły    I miejsce.  W praktycznej działalności najlepsi okazali się uczniowie z PSP im. Jana Pawła II z Belska Dużego.

  Galeria zdjęć

   

 • PRZEDSTAWIENIE "KOZIOŁEK NIE MATOŁEK"

          Przedszkolaki ze Słonecznej Akademii Przedszkolaka, zerówka oraz uczniowie klas I-III wzięli udział w przedstawieniu pt. 'Koziołek nie Matołek". Przedstawienie zasponsorowała naszym uczniom Gminna Biblioteka Publiczna w Belsku Dużym. Przedstawienie spotkało się z  bardzo żywym przyjęciem przez dzieci. Odważni i chętni uczniowie mogli aktywnie włączyć się w fabułę.

  Galeria zdjęć

   

 • GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS II - III

     18 kwietnia 2015 r. w PSP im. R. Traugutta odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klasy II i III. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Najlepszym z klas III okazał się nasz uczeń - Szymon  Witczak - zajął I miejsce.

  Galeria zdjęć

   

 • NOC W SZKOLE KL. IV i VI

    Uczniowie klasy IV i VI pod opieką wychowawców postanowili spędzić noc z 10 na 11 kwietnia w szkole. Przygotowali gry i zabawy, żeby czas w szkole minął przyjemnie i ciekawie. Pomimo krótkiego snu, wszyscy wrócili w sobotę zadowoleni do domu.

  Galeria zdjęć

   

 • NASZA DROGA KRZYŻOWA

       W poniedziałek 30 marca uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej, która wprowadziła nas w atmosferę Wielkiego Tygodnia.

  Galeria zdjęć

 • I DZIEŃ WIOSNY

      Samorząd szkolny pod opieką p. Tomasza Wesołowskiego przygotował na I dzień wiosny 23.03.2015 r. konkurs dla wszystkich uczniów pt. "Twoja Buźka Brzmi Znajomo". Po konkursie odbyły się konkurencje sportowe dla uczniów klas I-III i IV-VI.

  Galeria zdjęć

 • GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

         12 marca w PSP im. Św. Jana Pawła II w Belsku Dużym odbył się Gminny Konkurs Historyczny. Uczeń klasy IV Marcin Milczarek zajął I miejsce wykazując się wiedzą o najbliższej okolicy. 

 • DZIEŃ KOBIET

            9 marca uczniowie klas III-VI pod bacznym okiem pana Tomasza Wesołowskiego przygotowali krótki apel w zwiazku z Dniem Kobiet. Były wiersze, piosenki, taniec oraz życzenia dla wszystkich pań, tych małych i tych dużych. 

  Galeria zdjęć

 • KONKURS - LEGENDY

 • GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

    Uczennice naszej szkoły Marta Feliksiak (klasa I) i Marta Jasińska (klasa VI) zajęły II miejsca w swojej kategorii wiekowej w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Konkurs odbył się w PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie .

  Galeria zdjęć

 • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

 • ZIELONA SZKOŁA NAD POLSKIM MORZEM

                                   

  Zielona Szkoła 2015

  Termin: 12-15 czerwca 2015r. (piątek - poniedziałek)

  Koszt: 350 zł

  Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny BAŁTYK w Krynicy Morskiej 

  Program:

  12 czerwca (piątek)  - zwiedzanie zabytków Torunia 

  13 czerwca (sobota) - przeprawa statkiem przez Zalew Wiślany i zwiedzanie Fromborka

  14 czerwca ( niedziela) - plażowanie

  15 czerwca (poniedziałek) - zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku i powrót do domu.

   Przedpłaty w wysokości 100 zł w sekretariacie szkoły lub u pani dyrektor. Lista uczestników już zamknięta.

 • POKAZ PRZYRODNICZY

  W środę 18 lutego odbył się pokaz ciekawych doświadczeń przyrodniczych. Uczniowie z zainteresowaniem przyglądali się tym eksperymentom.

  Galeria zdjęć

 • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

  12 lutego w czwartek do szkoły licznie przybyły Babcie i Dziadkowie, by uczestniczyć w programie artystycznym przygotowanym przez wnuki z przedszkola, "zerówki" i klas I-VI. Na Akademię przybyli także zaproszeni goście': pani Dyrektor GZEAS-u w Belsku Dużym Maria Walewska - Żólcik, radni - pani Ewa Łubińska i pan Grzegorz Janota oraz ksiądz proboszcz Andrzej Juńczyk. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor przywitaniem zaproszonych gości oraz złożeniem życzeń wszystkim Babciom i Dziadkom. Następnie dzieci wystąpiły w pięknie przygotowanych inscenizacjach. Na zakończenie uczniowie przy smakowitym torcie zaśpiewali gościom "Wiwat słodka Babciu, wiwat słodki Dziadku". W czasie trwania uroczystości goście częstowali się pysznymi ciastami.

  Galeria zdjęć

 • FERIE 2015 R.

                                                                                                                        


               W pierwszym tygodniu ferii uczniowie mogli uczestniczyć w ciekawych zajęciach organizowanych w szkole. Uczyli się robić pyszne naleśniki, kolorowe kanapki, smaczne zapiekanki. Grali w piłkę oraz warcaby. Z masy solnej tworzyli interesujące figury.

   

  Galeria zdjęć

 • CHOINKA SZKOLNA

             W piątek 16 stycznia 2015 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej zabawie choinkowej.  Samorząd szkolny  przygotował dla uczniów ciekawe konkursy.

  Galeria zdjęć

 • JASEŁKA 2014

  W piątek 19 grudnia 2014 r. uczestniczyliśmy w przedstawieniu jasełkowym przygotowanym przez uczniów klas I-IV a wspieranym muzycznie przez uczennice i uczniów z klas V-VI.

  Galeria zdjęć

 • MIKOŁAJKOWY WYJAZD

                W piątek 12 grudnia byliśmy na wycieczce w Warszawie. Odwiedziliśmy Planetarium, Centrum Nauki Kopernik oraz Muzem Ziemi PAN.

  Galeria zdjęć 

Wiadomości

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF
  Lewiczyn 94
  05-622 Belsk Duży
 • (048) 66-10-173

Galeria zdjęć