• PRZEDSTAWIENIE "PANI ZAMIEĆ"

We wtorek 06 maja 2014 r. dzieci ze Słonecznej Akademii Przedszkolaka, zerówki i uczniowie klas I-III wzięli udział w przedstawieniu pt  "Pani Zamieć".

• NIEDZIELA PALMOWA - KONKURS PALMOWY

W Niedzielę Palmową 13 kwietnia 2014 r. w naszej parafii po raz kolejny odbył się konkurs na wykonanie palm. Konkurs podzielony był na cztery kategorie. W kategorii  Najwyższa Palma bezkonkurencyjna była palma wykonana przez rodziców i dzieci z "zerówki" z naszej szkoły. Całkowita długość uwitej palmy wyniosła 9,70 m. Gratulujemy osiągniętego wyniku.

• GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY 2014 r.

15 kwietnia 2014 roku w PSP im. R. Traugutta w Łęczeszycach odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny. Nasza drużyna zdobyła 3 miejsce z części wiedzowej konkursu.

• GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS II-III

W środę 26 marca 2014 r. w PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Uczeń klasy II Szymon Witczak zajął I miejsce. Gratulujemy zwycięstwa.

• KONKURS RECYTATORSKI W GOK-u

Uczennica klasy V Marta Jasińska reprezentowała naszą szkołę i Gminę Belsk Duży na konkursie recytatorskim w Gok-u. Cieszymy się z wyróżnienia jakie otrzymała nasza uczennica.

• GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

W poniedziałek 24 marca 2014 r. uczennica klasy VI Anna Samsel zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym, który odbył się w PSP w Zaborowie. Gratulujemy.

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W piątek 21 marca 2014 r. Samorząd Szkolny pod kierunkiem opiekuna p. Cezarego Kowalskiego przygotował konkursy i gry sportowe z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Obchody corocznego Dnia Wiosny rozpoczęły uczennice klasy V a nastepnie VI, wykonując przgotowane wcześniej tańce. Kolejnym elementem był pokaz wiosennej mody w wykonaniu uczniów szkoły. Następnie drużyny uczniowskie konkurowały w przeciąganiu liny oraz torze przeszkód. Przedszkolaki przygotowały "marzannę" symbolizującą odchodzącą zimę.

• NABÓR DO PRZEDSZKOLA 2014/2015 R.

UWAGA !!!

Rusza nabór do Słonecznej Akademii Przedszkolaka w Lewiczynie.

Karty zgłoszenia dziecka przyjmowane są w dniach 18.04.2014 r. - 15.04.2014 r.

w sekretariacie szkoły.

Więcej informacji pod nr telefonu 48 661 01 73 lub 508 305 579.

• SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W piątek przed feriami odbyło się  spotkanie policjanta z uczniami szkoły. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

• FERIE W SZKOLE

DYŻURY NAUCZYCIELI W CZASIE FERII

DZIEŃ TYGODNIA RODZAJ ZAJĘĆ/OPIEKUNOWIE

PONIEDZIAŁEK-

17.02.2014

GODZ. 9.00-13.00

ZAJĘCIA SPORTOWE - P. DANIEL WAWRYNIUK EKSPERYMENTY PRZYRODNICZE - P. ZOFIA KIEŁBOWSKA

18.02.2014

GODZ. 9.00- 13.00

ZAJĘCIA SPORTOWE - P. TOMASZ WESOŁOWSKI ZAJĘCIA KOMPUTEROWE - P. KATARZYNA MALINOWSKA

19.02.2014

WYJAZD DO KINA W JANKACH NA FILM "KRAINA LODU"

GODZ. 9.45 - 14.00

20.02.2014

TENIS STOŁOWY -

P. CEZARY KOWALSKI

ZAJĘCIA PLASTYCZNE -

"W WIOSENNYM OKNIE" - P. ANTONINA GAWLIK

21.02.2014

GODZ. 9.00- 13.00

ROBÓTKI RECZNE - "Z KUFRA PRABABCI - P. ALLA DZYNDRA-WOJTYSIAK ZAJĘCIA KULINARNE - "DZIEŃ SERA" - P. IWONA PERZYNA

• CHOINKA SZKOLNA

• V GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

• ŻYWA LEKCJA HISTORII

Żywa lekcja historii pokazała uczniom  sposoby walki z czasów rzymskich.

• LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W piątek 07.02.2014 r.zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy uczestnikom.W V Gminnym Konkursie Recytatorskim naszą szkołę będą reprezentować zwycięzcy w poszczególnych kategoriach.

• SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

W czwartek 06.02.2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Przesłuchania przebiegały w trzech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy I-III oraz klasy IV-VI. Ogłoszenie wyników odbędzie się w piątek 7 lutego.

• CYRK HECA

W czwartek 06.02.2014 r. dzieci uczestniczyły w przedstawieniu cyrkowym. Uczniom bardzo podobały się pokazy. Świadczyła o tym żywa reakcja publiczności.

• WYJAZD NA PRZEDSTAWIENIE "ZACZAROWANY OŁÓWEK"

28 stycznia 2014 r. dzieci ze Słonecznej Akademii Przedszkolaka i zerówki obejrały w GOK-u przedstawienie teatralne "Zaczarowany ołówek". Bajka bardzo podobała się małym widzom. Dodatkową atrakcją  była podróż autobusem, dla większości dzieci to pierwsza taka przejażdżka.

• KSIĄDZ BISKUP RAFAŁ MARKOWSKI W SZKOLE

W poniedziałek 27 stycznia 2014 r. odwiedził naszą szkołę  Ks. Biskup Rafał Markowski. Obecność związana była z wizytacją kanoniczną parafii Lewiczyn.

• DZIEŃ SENIORA

21 stycznia 2014 r. gościliśmy w progach szkoły Babcie i Dziadków naszych uczniów. Przybyli oni w odpowiedzi na zaproszenie swoich wnuków, które przygotowały piękny program artystyczny dla uczczenia ich Święta. Występy dzieci obejrzeli także zaproszeni do szkoły goście: wójt Gminy - Władysław Piątkowski, proboszcz - Andrzej Juńczyk, dyrektor GZEAS-u - Maria Walewska-Żółcik oraz radni - Ewa Łubińska i Jan Maciak. Uroczystość rozpoczęły przedszkolaki ze Słonecznej Akademii Przedszkolaka. Po nich dzieci z zerówki przypomniały w jasełkach wydarzenia Bożego Narodzenia. Następnie uczniowie należący do teatrzyku szkolnego z klas I-III przedstawiły bajkę pt.: "Calineczka". Na koniec Akademii uczniowie z klas IV-VI złożyli Kochanym Babciom i Dziadkom życzenia, dedykowali wiersze i zaśpiewali piosenki. Tradycyjnie przy śpiewie "Sto lat" rozbłysły fajerwerki na świątecznym torcie.  Pani Dyrektor złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom życzenia, podziękowała  gościom za przybycie. Wyraziła  również wdzięczność nauczycielom i uczniom za oprawę dzisiejszego Święta. Mali artyści i nauczyciele zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Wszystkie Babcie i Dziadków zapraszamy za rok do naszej szkoły.

• JASEŁKA W NOWYM MIEŚCIE N.PILICĄ

W poniedziałek 13 stycznia 2014 r. z przedstawieniem jasełkowym odwiedziliśmy pensjonariuszy domu opieki w Nowym Mieście n. Pilicą.

• Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF
    Lewiczyn 94