ŚWIETLICA

Nawigacja

 • DZIEŃ RODZINY

      W piątek 29 maja świętowaliśmy Dzień Rodziny. Uczniowie klasy IV pod opieką p. Cezarego Kowalskiego w czwartek przygotowali dla rodziców pyszne serniki na zimno. Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor od powitania miłych gości. Jako pierwsze wystapiły przedszkolaki ze Słonecznej Akademii, po nich dzieci z zerówki. Teatrzyk szkolny wystawił przedstawienie pt."Dwie Dorotki". Uczennice z klasy IV i V zaprezentowały układy taneczne. Były wiersze, piosenki i życzenia.

  Galeria zdjęć

 • NASZ ABSOLWENT KSIĘDZEM

        W sobotę 24 maja 2014 r. podczas Mszy Świętej w katedrze warszawskiej absolwent naszej szkoły Adam Żukowski z rąk metropolity warszawskiego Kazimierza Kardynała Nycza przyjął święcenia kapłańskie. 25 maja w parafii św. Wojciecha w Lewiczynie odprawił Mszę Prymicyjną. Uroczystość rozpoczęła się od przeprowadzenia młodego księdza od budynku szkoły do kościoła. Młodsze dzieci w strojach krakowskich prowadziły w wieńcu księdza Adama, W orszaku kroczyli też księża, nauczyciele, straż pożarna, zgromadzeni wierni oraz orkiestra parafialna. Po Mszy dzieci recytowały wiersze i wręczyły księdzu kwiaty. Starsze dziewczynki i chłopcy w strojach łowickich zatańczyły kujawiaka.

  Galeria zdjęć

 • WYSTĘP NA ŚWIĘCIE KWITNĄCEJ JABŁONI W GRÓJCU

           W sobotę 17 maja w ramach obchodów Święta Kwitnącej Jabłoni na grójeckiej scenie wystąpiła grupa dziewcząt klasy IV  PSP im. UNICEF w Lewiczynie. Zuzia, Kinga, Karolina, Marlena i Kasia jako zespół STARS DANCE zaprezentowały się w tańcu nowoczesnym, przygotowanym pod kierunkiem instruktora tańca - pana Krzysztofa Pracownika.

  Galeria zdjęć

 • KONKURS BRD 2014r

      Dnia 10 maja 2014 r. w Wilkowie odbył się konkurs powiatowy BRD, zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Grójcu. W zawodach wzięły udział cztery drużyny ze szkół podstawowych: z Wilkowa, z Nowej Wsi, z Grójca, z Lewiczyna. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Sara Jasińska, Kinga Jasińska, Łukasz Świąderski i Grzegorz Katański zajęła II miejsce. Uczniowie szkół z Wilkowa i Lewiczyna reprezentowały powiat grójecki w konkursie rejonowym w Radomiu 15 maja 2014 r. Rywalizacja 15 drużyn była zawzięta, a różnice dotyczyły dosłownie kilku punktów. Nasza drużyna zajęła X miejsce.

 • PRZEDSTAWIENIE "PANI ZAMIEĆ"

     We wtorek 06 maja 2014 r. dzieci ze Słonecznej Akademii Przedszkolaka, zerówki i uczniowie klas I-III wzięli udział w przedstawieniu pt  "Pani Zamieć".

  Galeria zdjęć

 • NIEDZIELA PALMOWA - KONKURS PALMOWY

   W Niedzielę Palmową 13 kwietnia 2014 r. w naszej parafii po raz kolejny odbył się konkurs na wykonanie palm. Konkurs podzielony był na cztery kategorie. W kategorii  Najwyższa Palma bezkonkurencyjna była palma wykonana przez rodziców i dzieci z "zerówki" z naszej szkoły. Całkowita długość uwitej palmy wyniosła 9,70 m. Gratulujemy osiągniętego wyniku.

 • GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY 2014 r.

      15 kwietnia 2014 roku w PSP im. R. Traugutta w Łęczeszycach odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny. Nasza drużyna zdobyła 3 miejsce z części wiedzowej konkursu.

 • GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS II-III

           W środę 26 marca 2014 r. w PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Uczeń klasy II Szymon Witczak zajął I miejsce. Gratulujemy zwycięstwa.

 • KONKURS RECYTATORSKI W GOK-u

      Uczennica klasy V Marta Jasińska reprezentowała naszą szkołę i Gminę Belsk Duży na konkursie recytatorskim w Gok-u. Cieszymy się z wyróżnienia jakie otrzymała nasza uczennica.

 • GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

       W poniedziałek 24 marca 2014 r. uczennica klasy VI Anna Samsel zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym, który odbył się w PSP w Zaborowie. Gratulujemy.

 • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

      W piątek 21 marca 2014 r. Samorząd Szkolny pod kierunkiem opiekuna p. Cezarego Kowalskiego przygotował konkursy i gry sportowe z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Obchody corocznego Dnia Wiosny rozpoczęły uczennice klasy V a nastepnie VI, wykonując przgotowane wcześniej tańce. Kolejnym elementem był pokaz wiosennej mody w wykonaniu uczniów szkoły. Następnie drużyny uczniowskie konkurowały w przeciąganiu liny oraz torze przeszkód. Przedszkolaki przygotowały "marzannę" symbolizującą odchodzącą zimę. 

  Galeria zdjęć

 • NABÓR DO PRZEDSZKOLA 2014/2015 R.

  UWAGA !!! 

  Rusza nabór do Słonecznej Akademii Przedszkolaka w Lewiczynie. 

  Karty zgłoszenia dziecka przyjmowane są w dniach 18.04.2014 r. - 15.04.2014 r.

  w sekretariacie szkoły. 

  Więcej informacji pod nr telefonu 48 661 01 73 lub 508 305 579.

 • SPOTKANIE Z POLICJANTEM

                W piątek przed feriami odbyło się  spotkanie policjanta z uczniami szkoły. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

  Galeria zdjęć

 • FERIE W SZKOLE

  DYŻURY NAUCZYCIELI W CZASIE FERII

  DZIEŃ TYGODNIA RODZAJ ZAJĘĆ/OPIEKUNOWIE

  PONIEDZIAŁEK-

  17.02.2014

  GODZ. 9.00-13.00

  ZAJĘCIA SPORTOWE - P. DANIEL WAWRYNIUK EKSPERYMENTY PRZYRODNICZE - P. ZOFIA KIEŁBOWSKA

  WTOREK

  18.02.2014

  GODZ. 9.00- 13.00

  ZAJĘCIA SPORTOWE - P. TOMASZ WESOŁOWSKI ZAJĘCIA KOMPUTEROWE - P. KATARZYNA MALINOWSKA

  ŚRODA

  19.02.2014

   

  WYJAZD DO KINA W JANKACH NA FILM "KRAINA LODU"

  GODZ. 9.45 - 14.00

  CZWARTEK

  20.02.2014

  GODZ. 9.00- 13.00

  TENIS STOŁOWY -

  P. CEZARY KOWALSKI

  ZAJĘCIA PLASTYCZNE -

  "W WIOSENNYM OKNIE" - P. ANTONINA GAWLIK

  PIĄTEK

  21.02.2014

  GODZ. 9.00- 13.00

  ROBÓTKI RECZNE - "Z KUFRA PRABABCI - P. ALLA DZYNDRA-WOJTYSIAK ZAJĘCIA KULINARNE - "DZIEŃ SERA" - P. IWONA PERZYNA

   

 • CHOINKA SZKOLNA

 • V GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

 • ŻYWA LEKCJA HISTORII

             Żywa lekcja historii pokazała uczniom  sposoby walki z czasów rzymskich.

  Galeria zdjęć

 • LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

            W piątek 07.02.2014 r.zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego. Pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy uczestnikom.W V Gminnym Konkursie Recytatorskim naszą szkołę będą reprezentować zwycięzcy w poszczególnych kategoriach.

  Galeria zdjęć

 • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

            W czwartek 06.02.2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Przesłuchania przebiegały w trzech kategoriach wiekowych: oddziały przedszkolne, klasy I-III oraz klasy IV-VI. Ogłoszenie wyników odbędzie się w piątek 7 lutego.

  Galeria zdjęć

Wiadomości

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF
  Lewiczyn 94
  05-622 Belsk Duży
 • (048) 66-10-173

Galeria zdjęć