Nawigacja

 • ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ I DZIEŃ NAUCZYCIELA

       14 października w środę uczestniczyliśmy w dwóch bardzo ważnych wydarzeniach w naszej szkole. Pierwsze to ślubowanie uczniów klasy pierwszej, zaś drugie to akademia z okazji Dnia  Nauczyciela. Na uroczystość przybli zaproszeni goście: dyrektor GZEAS-u Maria Walewska - Żółcik, sekretarz gminy Renata Ostatek, przewodniczący rady gminy Bogusław Sikorski, przewodnicząca komisji oświaty Ewa Łubińska oraz radni Marzanna Karaluch i Grzegorz Janota. Pani dyrektor powitała zaproszonych gości, nauczycieli, uczniów i rodziców. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu szkoły rozpoczęło się ślubowanie klasy I. Uczniowie zatańczyli poloneza przygotowanego pod kierunkiem p. Krystyny Sochaczewskiej, następnie przedstawili część artystyczną przygotowaną przez wychowawczynię p. Iwonę Perzynę. Po złożeniu ślubowania na sztandar szkoły pani dyrektor specjalnym ołówkiem pasowała pierwszaków na uczniów szkoły. Na pamiątkę tego wydarzenia  otrzymali oni dyplomy i upominki od koleżanek i kolegów z kl.II. Następnie uczniowie klasy III w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli życzenia nauczycielom z okazji ich święta. Klasa V zagrała na fletach piosenkę, natomiast klasa VI wykonała taniec przygotowany pod kierunkiem p. K. Sochaczewskiej na zajęciach tanecznych. Pani dyrektor podziękowała uczniom i nauczycielom za przygotowanie akademii, złożyła życzenia wszystkim nauczycielom oraz wręczyła nagrody  za ich zaangażowanie w pracę. Nagrodę otrzymali: Zofia Kiełbowska, Iwona Perzyna, Justyna Błońska oraz Iwona Piotrowska. Przedstawiciele Gminy oraz Rady Rodziców złożyli na ręce pani dyrektor Mirosławy Bojaczuk życzenia wszystkim nauczycielom.

  Galeria zdjęć

 • POMAGAMY SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT

       14 października pan Tomasz Wesołowski wraz z uczennicami Weroniką Zawadzką z klasy V i Katarzyną Wrzosek z klasy VI zawieźli zebraną w szkole karmę dla psów do schroniska w Milanówku. Zbiórkę zorganizował Samorząd Szkolny działający pod baczną opieką p. T. Wesołowskiego i p. J. Błońskiej.

  Galeria zdjęć

 • PROGRAM CZYTELNICZY

   

  1.10.2015     7.10.2015      16.10.2015

 • PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE W GOK-u

       6 października uczniowie klas młodszych i starszych uczestniczyli w przedstawieniach teatralnych w GOK-u.

  Galeria zdjęć

 • LEKCJA W BIBLIOTECE W GRÓJCU

       Uczniowie klas IV-VI 30 września udali się do Biblioteki w Grójcu, gdzie wzięli udział w zajęciach warsztatowych poświęconych historii pisma. Następnie poznali funkcjonowanie biblioteki ze zbiorami dla dzieci.

  Galeria zdjęć

 • URATOWALIŚMY 26 DRZEW

       Podczas tegorocznej zbiórki makulatury zebraliśmy jej tyle, że ocaliliśmy przed wycinką 26 drzew.

  Galeria zdjęć

   

 • TEATRZYK ,,DWA SKRZATY - DWA ŚWIATY. PRZYGODY PYSIA I MARGOLCI'

       Przedszkolaki ze "Słonecznej Akademii", zerówka i uczniowie klas I - IV obejrzeli przedstawienie pt."Dwa skrzaty - dwa światy. Przygody Pysia i Margolci." Dzieciom występy bardzo sie podobały, gdyż mogły brać w nich czynny udział.

  Galeria zdjęć

 •                  

 • SPOTKANIE Z POLICJANTEM

               We wtorek 15 września odbyło się spotkanie uczniów z panem policjantem Jarosławem Pietrzakiem. Dzieci dowiedziały się jak byc bezpiecznym w szkole i w domu.

  Galeria zdjęć

 • ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH

           UWAGA!!!

        Do piątku 18 września trwa zbiórka surowców wtórnych. Uczniowie zbierają i przynoszą makulaturę, butelki plastikowe, puszki aluminiowe. Można przynosić także  korki i baterie.

 • POCZĄTEK ROKU KATECHETYCZNEGO

        We wtorek 08 września uczestniczyliśmy we Mszy świętej odpustowej.

 • NOWY ROK SZKOLNY

         We wtorek 01 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Najpierw spotkaliśmy się na Mszy świętej w kościele. Następnie w sali gimnastycznej w szkole pani Dyrektor przekazała najważniejsze wiadomości związane z początkiem roku. Jeszcze tylko było krótkie spotkanie z wychwawcami w klasach i pierwszy dzień w szkole był za nami.

 • PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2015/2016

      Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016 został uaktualniony i jest dostępny  w zakładce "Podręczniki"                    

 • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

        26 czerwca 2015 r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Wszystko rozpoczęło się Mszą Świętą o godz. 800 w kościele parafialnym. Ok. godziny 900 spotkaliśmy się w sali gimnastycznej PSP im. UNICEF. Po przekazaniu sztandaru szkoły uczniom klasy V i złożeniu ślubowania przez uczniów klasy VI pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz wykazali się zaangażowniem w innych dziedzinach. Wreszcie wszyscy usłyszeli bardzo ważne słowa, że rok szkolny 2014/2015 został zakńczony. Jeszcze tylko  spotkanie z wychowawcami w klasach, by otrzymać świadectwo i wakacje rozpoczęte.

  Galeria zdjęć

 • WIECZOREK POŻEGNALNY KLASY VI

      W środę 24 czerwca odbył sie wieczorek pożegnalny klasy szóstej. Zaproszeni zostali nauczyciele oraz uczniowie klasy piątej. Przybyli też rodzice szóstoklasistów. Wspólne spotkanie rozpoczęło się od krótkich scenek przypominających ciekawe wydarzenia z życia szóstoklasistów. Śmieszne scenki przygotowali uczniowie obu klas. Po poczęstunku bawili się przy dźwiękach ulubionych utworów.

  Galeria zdjęć

 • DZIEŃ NAUKI

     Wtorek 16 czerwca - to w naszej szkole  Dzień Nauki. Przeżywaliśmy go wspólnie z uczniami ze szkoły w Łęczeszycach. Dzieci uczestniczyły w bardzo interesującym pokazie z chemii. Zobaczyły jak zrobić sztuczną krew,wybuch wulkanu, coca colę, podpalić podłogę, która jednak nie spłonęła. Pod kierunkiem animatorów wykonywały roboty z klocków Lego, prowadziły walki robotów. Zajęcia wszystkim bardzo się podobały.

  Galeria zdjęć

 • ZIELONA SZKOŁA W KRYNICY MORSKIEJ

      W dniach 12-15 czerwca 2015 r. czterdzieści jeden uczniów i uczennic naszej szkoły uczestniczyło w Zielonej Szkole w Krynicy Morskiej. Wyjechaliśmy w piątek już o godz. 600  rano, gdyż przed nami była długa droga do Torunia. W Muzeum Ratuszowym rozwiązując różne zadania poznawaliśmy  zbiory tam zgromadzone. Następnie obejrzeliśmy najciekawsze zabytki starówki toruńskiej. Zakupiliśmy pierniki i wyruszyliśmy do Krynicy Morskiej. Większość uczestników nie mogła się doczekać, kiedy znajdziemy się na miejscu. Po kolacji i zakwaterowaniu z radością udaliśmy się nad morze. Wielu z nas było tam po raz pierwszy. Sobotę spędziliśmy na plaży oraz w parku linowym. Niedziela przywitała nas deszczem. Ale gdy udawaliśmy się na przystań deszcz ustał i mogliśmy popłynąć do Fromborka. Zwiedziliśmy miasto, w którym przez wiele lat mieszkał i pracował oraz został pochowany Mikołaj Kopernik. Po powrocie obowiązkowo poszliśmy nad morze, by się z nim pożegnać. Ostatniego dnia naszej wycieczki zwiedziliśmy zamek w Malborku i miejsce bitwy pod Grunwaldem. Szczęśliwie około 2100 wróciliśmy do Lewiczyna, gdzie czekali już stęsknieni rodzice.

  Galeria zdjęć

 • KONKURS WIEDZY O ROSJI

       Pani Iwona Piotrowska nauczycielka języka rosyjskiego przeprowadziła konkurs "Wiedzy o Rosji". Udział w konkursie wzięli uczniowie klas IV-VI. I miejsce zajęła Marta Jasińska z kl.VI, II miejsce zdobyła Natalia Kot również uczennica kl. VI a III miejsce przypadło uczniowi kl.IV Marcinowi Milczarek.

  Galeria zdjęć

 • PRZEDSTAWIENIE O TYGRYSKU

       10 czerwca 2015 roku przedszkolaki oraz uczniowie klas młodszych  wzięły udział w przedstawieniu profilaktycznym, w którym poznały zasady bezpiecznego poruszania się po jezdni.

  Galeria zdjęć

 • SPARTAKIADA W ŁĘCZESZYCACH

       10 czerwca 2015 roku w PSP im. R. Traugutta w Łęczeszycach odbyła się XX Gminna Spartakiada Sportowa. Nasi uczniowie brali udział w różnych konkurencjach i wywalczyli wiele medali.

            Drużyna klas I-III zajęła I miejsce w Turnieju Gry "Zbijak", natomiast w torze przeszkód III miejsce.

  Uczniowie klas IV-VI odnieśli następujące sukcesy:

  RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

  II miejsce Katarzyna Feliksiak

  I miejsce Kinga Michalczyk

  II miejsce Beata Matyjas

  SKOK W DAL

  II miejsce Przemysław Majak

  II miejsce Marlena Milczarek

  II miejsce Kinga Jasińska

  RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ

  III miejsce Robert Wojtysiak

  III miejsce Grzegorz Romianowski

  TENIS STOŁOWY

  I miejsce Natalia Katańska

  II miejsce Adrian Dominiak

  PIŁKA NOŻNA DZIEWCZYN

  III miejsce

  KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

  IV miejsce

   

  Galeria zdjęć

   

Wiadomości

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF
  Lewiczyn 94
  05-622 Belsk Duży
 • (048) 66-10-173

Galeria zdjęć