Nawigacja

 • SPARTAKIADA W ŁĘCZESZYCACH

       10 czerwca 2015 roku w PSP im. R. Traugutta w Łęczeszycach odbyła się XX Gminna Spartakiada Sportowa. Nasi uczniowie brali udział w różnych konkurencjach i wywalczyli wiele medali.

            Drużyna klas I-III zajęła I miejsce w Turnieju Gry "Zbijak", natomiast w torze przeszkód III miejsce.

  Uczniowie klas IV-VI odnieśli następujące sukcesy:

  RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

  II miejsce Katarzyna Feliksiak

  I miejsce Kinga Michalczyk

  II miejsce Beata Matyjas

  SKOK W DAL

  II miejsce Przemysław Majak

  II miejsce Marlena Milczarek

  II miejsce Kinga Jasińska

  RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ

  III miejsce Robert Wojtysiak

  III miejsce Grzegorz Romianowski

  TENIS STOŁOWY

  I miejsce Natalia Katańska

  II miejsce Adrian Dominiak

  PIŁKA NOŻNA DZIEWCZYN

  III miejsce

  KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

  IV miejsce

   

  Galeria zdjęć

   

 • KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 • DZIEŃ RODZINY

     W środę 3 czerwca 2015 r. świętowaliśmy Dzień Rodziny. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 1000. Pani Dyrektor powitała przybyłych rodziców oraz złożyła życzenia wszystkim Mamom, Tatusiom i dzieciom z okazji ich święta. Następnie dzieci zaprezentowały przygotowane wiersze, piosenki oraz przedstawienie. Rodzice gromkimi brawami nagrodzili występy uczniów. Uczniowie klasy V i VI częstowali rodziców kawą, herbatą i sernikiem przygotowanym przez uczniów klasy V. Na koniec wszyscy zaśpiewali rodzicom "Sto lat".

  Galeria zdjęć

 • LEKCJA - POZNAJĘ ROSJĘ

 • KONKURS "LEWICZYNIAKA"

     Redakcja szkolnej gazetki "Lewiczyniak" rozdała nagrody uczniom, którzy wzięli udział w konkursie związanym z wydaniem dziesiątego numeru gazetki. 

  Galeria zdjęć

 • KONCERT "ELECTRIC DUO"

        7 maja 2015 r. nasi uczniowie uczestniczyli w koncercie muzyki wspólczesnej. Wystepy muzyków spotkały się z bardzo żywym odbiorem przez dzieci.

  Galeria zdjęć

 • PROJEKT "MOJA PRZYSZŁOŚĆ"

      Od września 2014 r. piętnaście dzieci z klas I-III bierze udział w projekcie unijnym "Moja przyszłość". Odbywają się zajęcia z języka angielskiego, matematyczno-przyrodnicze i preorientacji zawodowej.

  Wycieczki

  Gospodarstwo sadownicze          Polsad           Gmina         CN Kopernik      Ferrero     Farma Iluzji     Bank Spółdzielczy

  Zajęcia

  Zajęcia matematyczne     Zajęcia przyrodnicze

 • MISJE DLA UCZNIÓW

  MISJE DLA UCZNIÓW

  Poniedziałek - 4 maja - godz. 1200-1300

  Wtorek - 5 maja - godz. 1200-1300

  Środa - 6 maja - godz. 1200-1300

  Po 4 godzinach lekcyjnych uczniowie klas I-VI pod opieką nauczycieli udają się do kościoła. Dzieci można odebrać przy kościele ok. godziny 1300.  Dzieci, które zostają na świetlicy wracają z kościoła pod opieką  nauczycieli do szkoły.

 • WIZYTA W FARMIE ILUZJI

         29 kwietnia 2015 r. uczniowie klas młodszych oraz przedszkolaki ze "Słonecznej Akademii Przedszkolaka" wyjechali do farmy Iluzji w Mościskach. Wiosenna aura sprzyjała uczestnictwu w wielu akcjach. Z zainteresowaniem odkryliśmy tajemnice złudzeń optycznych w "Magicznym Domu", "Domu ogrodnika", "Tunelu zapomnienia" i wielu innych. Przeżyliśmy nawet małe "chwile" grozy w "Grobowcu faraona". Świetną zabawę zakończyliśmy smacznym obiadem. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.

  Galeria zdjęć

 • KLASA V NOCUJE W SZKOLE

       W piątek 24 kwietnia 2015 r. uczniowie klasy piątej spędzili wieczór i noc w szkole. Spotkanie rozpoczęło pieczenie kiełbasek przy ognisku, wspólne zabawy i rozmowy. Późnym wieczorem mieliśmy możliwość obejrzenia wybranych przez siebie filmów. Rano po zjedzeniu własnoręcznie przygotowanego śniadania, odbyły się rozgrywki sportowe. Potem udaliśmy się do domów. Było to bardzo ciekawe doświadczenie - spędzić czas w szkole w inny sposób niż dotychczas.

  Galeria zdjęć

 • XIX GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

      W środę 22 kwietnia w Dzień Ziemi odbył sie w naszej szkole XIX Gminny Konkurs Ekologiczny. Konkurs składał się z dwóch części: wiedzowej i praktycznej. Uczniowie z 4 szkól podstawowych pracowali w trzyosobowych zespołach. Część wiedzowa sprawdzała wiadomości ze znajomości płazów i gadów Polski. Natomiast w części praktycznej  szukali nowego zastosowania dla odpadów.

     W części wiedzowej najlepsze okazały się uczennice  naszej szkoły.  Patrycja Pawlak (kl.VI), Karolina Kreja oraz Katarzyna Wrzosek (obie z kl.V) wykazały się najlepszą znajomością płazów i gadów i zajęły    I miejsce.  W praktycznej działalności najlepsi okazali się uczniowie z PSP im. Jana Pawła II z Belska Dużego.

  Galeria zdjęć

   

 • PRZEDSTAWIENIE "KOZIOŁEK NIE MATOŁEK"

          Przedszkolaki ze Słonecznej Akademii Przedszkolaka, zerówka oraz uczniowie klas I-III wzięli udział w przedstawieniu pt. 'Koziołek nie Matołek". Przedstawienie zasponsorowała naszym uczniom Gminna Biblioteka Publiczna w Belsku Dużym. Przedstawienie spotkało się z  bardzo żywym przyjęciem przez dzieci. Odważni i chętni uczniowie mogli aktywnie włączyć się w fabułę.

  Galeria zdjęć

   

 • GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS II - III

     18 kwietnia 2015 r. w PSP im. R. Traugutta odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klasy II i III. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Najlepszym z klas III okazał się nasz uczeń - Szymon  Witczak - zajął I miejsce.

  Galeria zdjęć

   

 • NOC W SZKOLE KL. IV i VI

    Uczniowie klasy IV i VI pod opieką wychowawców postanowili spędzić noc z 10 na 11 kwietnia w szkole. Przygotowali gry i zabawy, żeby czas w szkole minął przyjemnie i ciekawie. Pomimo krótkiego snu, wszyscy wrócili w sobotę zadowoleni do domu.

  Galeria zdjęć

   

 • NASZA DROGA KRZYŻOWA

       W poniedziałek 30 marca uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej, która wprowadziła nas w atmosferę Wielkiego Tygodnia.

  Galeria zdjęć

 • I DZIEŃ WIOSNY

      Samorząd szkolny pod opieką p. Tomasza Wesołowskiego przygotował na I dzień wiosny 23.03.2015 r. konkurs dla wszystkich uczniów pt. "Twoja Buźka Brzmi Znajomo". Po konkursie odbyły się konkurencje sportowe dla uczniów klas I-III i IV-VI.

  Galeria zdjęć

 • GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

         12 marca w PSP im. Św. Jana Pawła II w Belsku Dużym odbył się Gminny Konkurs Historyczny. Uczeń klasy IV Marcin Milczarek zajął I miejsce wykazując się wiedzą o najbliższej okolicy. 

 • DZIEŃ KOBIET

            9 marca uczniowie klas III-VI pod bacznym okiem pana Tomasza Wesołowskiego przygotowali krótki apel w zwiazku z Dniem Kobiet. Były wiersze, piosenki, taniec oraz życzenia dla wszystkich pań, tych małych i tych dużych. 

  Galeria zdjęć

 • KONKURS - LEGENDY

 • GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

    Uczennice naszej szkoły Marta Feliksiak (klasa I) i Marta Jasińska (klasa VI) zajęły II miejsca w swojej kategorii wiekowej w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Konkurs odbył się w PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie .

  Galeria zdjęć

Wiadomości

Kontakt

 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. UNICEF
  Lewiczyn 94
  05-622 Belsk Duży
 • (048) 66-10-173

Galeria zdjęć