• Sport w roku szkolnym 2012/2013

• Sukcesy sportowe naszych uczniów w roku szolnym 2012/2013

17 czerwca 2013 r. w Gminnej Spartakiadzie drużyna klas I-III zdobyła I miejsce w torze przeszkód.

Anna Samsel (kl.V) i Wojciech Owczarek (kl.IV) zdobyli II miejsca w swoich kategoriach w rozgrywkach w warcaby.

04 marca  2013 r w PSP w Łęczeszycach w gminnych rozgrywkach w tenisie stołowym drużyna dziewcząt zajęła II miejsce a chłopców III.

13 marca 2013 r. - Międzypowiatowe Rozgrywki Piłki Koszykowej Dziewcząt.           Nasza drużyna zdobyła II miejsce.

14 stycznia 2013 r.  drużyna dziewcząt w mini koszykówce zdobyła I miejsce w Finale Powiatowym w Grójcu. Sukces jest wynikiem pracy dziewcząt pod opieką p. Tomasza  Wesołowskiego

07 stycznia 2013 r. -  Miedzyszkolne Rozgrywki Piłki Koszykowej. Drużyna dziewcząt z PSP w Lewiczynie odniosła sukces zajmując I miejsce. Będzie reprezentować naszą Gminę w rozgrywkach powiatowych. Natomiast chłopcy zajęli  III miejsce.

03 grudnia 2012 r. -  Powiatowe Rozgrywki Unihokeja w Lewiczynie. Drużyny dziewcząt  i chłopców z naszej szkoły zdobyły I miejsca.

08 grudnia 2012 r. - reprezentacja dziewcząt i chłopców wzięła udział w Międzypowiatowych Rozgrywkach Unihokeja w Radomiu.

26 listopada 2012 r. -  Gminne Rozgrywki Unihokeja w Lewiczynie - drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce.

19 listopada 2012 r. -  Gminne Rozgrywki Unihokeja w Lewiczynie - drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła I miejsce.